O PMB Slovakia

 

V roku 2013 spoločnosť PMB Slovakia, s.r.o. rozšírila portfólio aktivít o veľkoobchodný predaj osobných ochranných pracovných prostriedkov a následne o výrobu pracovných odevov pod vlastnou značkou. Za ten čas sme sa stali etablovaným dodávateľom na trhu s touto komoditou. Spolupracujeme výlučne s overenými výrobcami. Našimi zákazníkmi sú malé, stredné aj veľké firmy. Každému zákazníkovi zabezpečujeme osobné ochranné prostriedky a pracovné odevy výnimočnej kvality. Dokážeme komplexne pokryť akýkoľvek dopyt. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a splníme aj tie najnáročnejšie požiadavky.

 

 

 

 

 

Ako bonus vám poskytneme:

  • vyhovujúcu splatnosť,
  • 100% náhradné plnenie,
  • dopravu na naše náklady.

 

 

 

V pracovných odevoch, ktoré šijeme vo vlastnej krajčírskej dielni, reprezentujú svojich zamestnávateľov zamestnanci po celom Slovensku. Šitie odevov majú v rukách skúsené krajčírky s dlhoročnou praxou. Pracujú v moderne vybavenej dielni. Odevy vďaka tomu spĺňajú nielen podmienku maximálneho pohodlia, ale zároveň kopírujú najnovšie trendy. Odevy vyrábané pod značkou PMB sú moderné, majú dlhú životnosť a zákazníkmi sú hodnotené ako komfortnejšie, lepšie padnúce ako iné pracovné odevy. 

 

 

 

 

Samozrejmosťou je poradenstvo v otázke výberu správnych materiálov, strihov, kombinovania správnych farieb a použitia doplnkov. Vaše logo umiestnené kdekoľvek na odevoch ich spraví originálnymi a budú dotvárať vašu firemnú kultúru. Nákupom u nás podporujete tuzemskú výrobu a zamestnávanie zdravotne znevýhodnených občanov.

 

 

 

NAŠA FILOZOFIA A PRÍSTUP PRI ŠITÍ ODEVOV

Sme slovenská spoločnosť, ktorá je etablovaným dodávateľom na domácom aj európskom trhu s ochrannými pracovnými pomôckami. Spolupracujeme výlučne s overenými veľkododávateľmi ochranných pracovných prostriedkov a s najvýznamnejšími importérmi svetových značiek. Najčastejšie dodávame montérkové odevy.

 

 

 

 

 

Šitie našich výrobkov majú v rukách skúsené krajčírky s dlhoročnou praxou, ktoré pracujú v moderne vybavenej dielni. Vďaka tomu naše odevy spĺňajú nielen podmienku maximálneho pohodlia, ale zároveň kopírujú najnovšie trendy. Nešijeme bežné pracovné oblečenie. Odevy od PMB Slovakia sú moderné, majú dlhú životnosť a zákazníkmi sú hodnotené ako komfortnejšie a lepšie padnúce ako iné pracovné odevy. Je to dané tým, že ich šitie vždy maximálne prispôsobujeme predstavám zákazníka.

 

 

 

Náš sortiment zahŕňa množstvo pracovných odevov, ktoré zabezpečujú ochranu celého tela. Všetky pracovné odevy je možné dodať v dámskom aj pánskom prevedení. Dodávame komplexne všetky ochranné pracovné prostriedky od obuvi, rukavíc, bezpečnostných postrojov, ochrany dýchacích ciest, zraku, sluchu i celej hlavy. V ponuke nájdete aj ochranné pracovné prostriedky pre zdravotníkov, čistiace prostriedky, krémy na ruky, nákolenníky, svietidlá, čelovky, baterky a doplnky.

 

 

 

 

 

Využiť môžete aj možnosť personalizácie svojich pracovných odevov a poradenstvo v otázke kombinovania správnych farieb. Vaše jedinečné logo vyšité kdekoľvek na montérkach ich spraví originálnymi a neopakovateľnými. Rovnako nám môžete zadať výrobu odevov, ktoré nenájdete v základnej ponuke. Vtedy vymyslíme pracovný odev kompletne od začiatku. Vypracujeme pre vás individuálny návrh montériek, ktorý pomocou zvolených farieb zapadne do vašej firemnej identity.

 

 

 

Nákupom u nás podporujete tuzemskú výrobu. Výmenou za to vám pri každej objednávke pomáhame celkové náklady znížiť tým, že v konečnej cene tovaru už je zahrnutý poplatok za dopravu a distribúciu odevov na miesto určenia. Neváhajte preto požiadať o individuálnu kalkuláciu. Radi vás prekvapíme výhodnou ponukou.

 

 

 

Potrebujete 100% servis a poradenstvo v oblasti OOPP? 

 

Kontaktujte nás

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia