Montérky aj pre dievčatá a ďalšie nové farby!
To tu ešte nebolo - šijeme aj dievčenské montérky v krásnej ružovej farbe. Pribudli nám aj kombinácie pre chlapcov.
Detské montérky značky PMB KIDS
Šijeme kvalitné montérky pre deti - vhodné pre chlapcov aj pre dievčatá, pozrite si farebné kombinácie!
Odlíšte sa pracovnými odevmi ušitými na mieru
Široký sortiment ochranných pracovných prostriedkov

Máme štatút chránenej dielne

 

 

Ušijeme pre vás pracovné odevy na mieru

Pracovné odevy šijeme vo vlastnej moderne vybavenej krajčírskej dielni, vďaka tomu spĺňajú podmienku nielen maximálneho pohodlia, ale zároveň kopírujú najnovšie trendy. Vieme vám odevy ušiť podľa vášho vlastného návrhu aj s personalizáciou, prípadne ušijeme odevy priamo vo farbách vašej spoločnosti. Odevy vyrábané pod značkou PMB sú zákazníkmi hodnotené ako maximálne pohodlné a komfortné.

 

 

Zistite viac

 

 

 

 

 

 

 

Široký sortiment ochranných pracovných prostriedkov

Zabezpečujeme pre zákazníkov osobné ochranné prostriedky a pracovné odevy výnimočnej kvality. Dokážeme komplexne pokryť akýkoľvek dopyt. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a splníme aj tie najnáročnejšie požiadavky.

 

 

ochranné pracovné prostriedky

 

 

 

 

Dbáme na zásady výroby ochranných pracovných prostriedkov

Radi vám poradíme pred zadaním objednávky (pri výbere materiálov, farieb, počte vreciek či reflexných prvkov), ale aj v priebehu procesu výroby. Pri základných modeloch vám na vyžiadanie prispôsobíme veľkosť, farbu, typ a umiestnenie reflexného pásu. Pri vreckách a úchytoch na nástroje nám môžete zadať, ktoré ich časti si želáte spevniť. Ďalšou z našich priorít je dodržanie vysokej kvality šitia. Odevy vyrábame len z overených certifikovaných tkanín najvyššej kvality. 

 

 

Naše zásady

 

 

 


 

 

 

Detské montérky PMB KIDS

Hľadáte kvalitné detské oblečenie, ktoré by robilo vašim deťom spoločnosť pri potulkách prírodou, počas hrania a bádania v záhrade alebo na ihrisku? Pod značkou PMB KIDS sme pre vás navrhli niekoľko modelov detských montérok, ktoré sa budú páčiť nielen vám, ale aj vaším deťom.

 

 

Pozrieť modely

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia